Afiş Baskı

Afiş Baskı

Afiş Baskı Hizmeti

Afiş baskı, bir firmanın yeni bir ürünü piyasaya sürmesi, ürünlerini tanıtması gibi işleyişindeki ürün ile yenilikleri duyurmasında kullanılan bir reklam ürünüdür. Aynı zamanda il ve ilçelerin sosyal ve kültürel etkinliklerini duyurma konusunda da etkili bir tanıtım aracıdır. Dolayısıyla Afiş Baskı her alanda sıklıkla tercih edilen bir baskı çeşidi olduğu için pek çok noktada karşılaşılması mümkündür. Ancak Bez Afiş tasarlanırken hedef kitleye ulaşabilmek adına uzak mesafeden okunabilir ve dikkat çekici tasarım içermesi önemlidir. Yüksek adet ile büyük ebatlar söz konusu olduğunda afişin ofset baskı tekniği ile yapılması avantaj sağlarken, düşük adetlerde dijital baskı tekniği daha hızlı sonuç vereceğinden tercih edilmesi kazanç içerecektir.

Vinil Afiş Baskı

PVC yapılı organik bir bileşen olan vinil malzemesi hafif, sert ve yüksek mukavemet içeren bir ürün olduğundan ötürü reklam çalışmalarının başında yer almaktadır diyebiliriz. Dış etkenlere karşı dayanıklılığı yüksek olduğundan ötürü özellikle açık hava reklamcılık sektöründe en çok tercih edilen malzemelerden biridir. Fakat kullanılan malzeme kalitesi kadar işçiliğinde de önem teşkil ettiği düşünüldüğünde, Vinil Afiş Baskı gibi detaylı bir çalışma için bizler gibi uzman firmalardan destek almanızı tavsiye ederiz. Uzak bir noktadan dahi kendini belli ederek hedeflenen verimin alınması konusunda en etkili görsel ile tasarlanacak olan Afiş Baskı için firmamızla iletişime geçerek profesyonel kadromuzun deneyiminden faydalanabilirsiniz.

Afiş Baskı Fiyatları

28*41cm’den başlayan Afiş Baskı tasarımları 70*100cm’e kadar değişken ebatlar içermektedir. Bunun yanı sıra standart ölçülerin dışında özel ebat afişlerde tasarlanabilmektedir. Dolayısıyla Afiş Baskı Fiyatları nedir? Diye sorulduğunda, bu konuda net bir rakam belirtmek maalesef ki mümkün değildir. Çünkü kullanılacak zemin malzemesiyle birlikte boya ve ebat gibi etkenler fiyat hususunda değişkenlik oluşmasına neden olmaktadır. Bu sebeple aklınızdaki afiş tasarımının maliyeti konusunda net bir bilgi almak isterseniz, firmamızla iletişime geçerek fikir edinebilirsiniz. Ayrıca yaptırmak istediğiniz afiş baskının en verimli tasarımı içermesi konusunda uzman personellerimizden de yardım alabilir, düşündüğünüz tanıtım çalışmasının en iyi şekilde yürütülmesini sağlayarak avantaj elde edebilirsiniz.