Eczane Tabelası

Eczane Tabelası

Yönetmeliğe Uygun Eczane Tabelaları

Hemen herkesin bildiği gibi eczane tabelası diğer kurum ve kuruluşlardan ayırt edilmesi bakımından yönetmelik doğrultusunda kırmızı ve beyaz renk ile tasarlanması uygun görülmüştür. Bu sayede daha kolay fark edilir özellik kazanan Eczane Tabelası, birde kaliteli ve doğru ebatlarda uygulanır ise daha avantaj içerikli olacaktır. Dolayısıyla eczane tabelası yaptırmak isteyen bireyler öncelikle Yönetmeliğe Uygun Tabela üretebilecek profesyonelliğe sahip firma analizi yapmalı ve referansı kuvvetli firmalar arasından seçim yaparak kaliteli hizmet almaları tarafımızdan tavsiye edilir. Bu noktada bizlerin hakkında da fikir sahibi olmak isterseniz, resmi internet sayfamızı ziyaret ederek geçmiş çalışmalarımızı inceleyebilir, uzmanlığımızdan emin olduğunuzda ise iletişime geçebilirsiniz.

Eczane Tabelası Ölçüleri

Görüntü kirliliğini önlemek ve aynı zamanda kişilere kolaylık sağlamak adına yönetmelik gereğince Eczane Tabelası sadece beyaz ve kırmızı renk içerikli tasarlanmak zorunda kılınmıştır. Bu sayede haksız rekabetinde önüne geçilmiş ve uzak mesafeden dahi eczane tabelasına fark edilir özellik kazandırılmıştır. Ancak hem yüksek kaliteli hem de yönetmeliğe uygun tabela sistemi için kuşkusuz bu alanda uzman firmalardan destek almak gereklidir. Uygulama alanına bağlı olarak zemin ölçüsü 300cm olan bir levhada beyaz tabela 225*80, kırmızı tabela ise 300*70 şeklinde tasarlanmalıdır. Yani Eczane Tabela Ölçüleri yönetmeliğin uygun gördüğü koşullarda standart ölçüler doğrultusunda tasarlanmalıdır. Bu konuda ülkenin en deneyimli firmalarından biri olan kuruluşumuz, Gebze’de Eczane Tabelası Yapan Firmalar arasında en iyi kaliteyle sizlere hizmet vereceğinden ötürü bizlerle iletişime geçerek yüksek verim elde edeceğiniz tabela sistemine sahip olabileceğinizi belirtmek isteriz.

Eczane Tabelası Fiyatları

Eczanenin kurumsal kimlik taşıması ve tabi ki kolay fark edilir nitelikte olması için belli başlı standartlara ihtiyaç vardır. Bu nedenle yönetmelik gereğince Eczane Tabelaları belirlenen renk ve ölçülerde üretilerek uygulama alanına monte edilmelidir. Dolayısıyla her eczane aynı metrekareye sahip alanda işleyiş sürdürmediğinden ötürü eczane tabela ölçülerinde de farklılık oluşmaktadır. Bu doğrultuda Eczane Tabelası Fiyatları hakkında bilgi almak istediğinizde eczanenin kurulacağı veya kurulduğu alan incelenmeden bir fiyat verilmesi doğru olmayacağından ötürü firmamızla iletişime geçerek ücretsiz keşif yapılmasını ve ardından detaylı bir proje hazırlanarak tarafınıza fiyat bilgisi verilmesini sağlayabilirsiniz.